ТЕСТ
acrobat add ajust arrow-big arrow-round-bright arrow-round arrow-small attach attention-rounded backup calculator calendar cancel chat close-big close-rounded close close_1 code creative-commons done-rounded done dot download edit expand external-link facebook help hide hide_1 keyboard-arrow language link location menu minimize money phone piece print reload reminder rss search settings-big settings-small shedule signal sound-off sound-on sound time timer user-big user visible wait warning youtube

Рішення виконавчого комітету "Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування по м. Сватове "

260 1 Актуально до:
Голосування
0 проголосувало
0% За 0% Проти
Номер, дата реєстрації:
1 від 20 травня 2019, 16:13
Ініціатор:
Луньов Анатолій Євгенович
Керуючий справами
Дата початку обговорення:
Дата завершення обговорення:
Статус:
Підтверджена консультація
Адреса:
пл.50 річчя перемоги 36 Сватове

СВАТІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ від 2019 р. м. Сватове №____ «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування по м. Сватове » Розглянувши звернення перевізників міста з проханням встановити нові тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування м. Сватове та розрахунки тарифів в зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, цін на паливно-мастильні матеріали, запчастини, енергоносії та інші послуги, відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 р. №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», керуючись Законами України «Про автомобільний транспорт», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Виконавчий комітет Сватівської міської ради ВИРІШИВ: 1. Встановити перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на існуючих міських маршрутах загального користування по м. Сватове тариф на послуги з перевезення пасажирів в розмірі 7.00грн. 2. Встановити перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів-учнів загальноосвітніх шкіл 1-4 класів автомобільним транспортом на існуючих міських маршрутах загального користування по м. Сватове тариф у розмірі 3.50 грн. за домовленістю сторін – з 1 вересня по 31 травня (з понеділка по п’ятницю), оплата за перевезення під час канікул, в вихідні та святкові дні здійснюється в розмірі 7.00 грн. 3. Дане рішення набирає з дня, наступного за днем його опублікування. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Євтушенко О.І.

Соціальні групи населення та сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення

всі групи населення

Увійдіть щоб залишити коментар